GEÇMİŞ OLSUN TÜRKİYE'M!!!!!

Maalesef, ülke olarak son yüzyılın en büyük afetlerinden biriyle karşı karşıyayız. Oldukça geniş bir coğrafyada etkisini gösteren deprem felaketi sonrası önemli kayıplar yaşadık. Vefat eden vatandaşlarımız, yaralılarımız var. Acımız, üzüntümüz çok büyük. Birlik içinde bir arada hareket etmemiz gereken oldukça zor bir dönemdeyiz.

Depremin yaralarını sarmak, etkilerini azaltmak adına, devletimiz öncülüğünde, valiliklerimiz, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımız, belediyelerimize, ilgili sivil toplum örgütlerimize destek olmak için çalışıyoruz. Şehrimiz başta olmak üzere afet bölgelerine her türlü desteği vermek için seferber olduk.

Çatı kuruluşumuz TOBB'un koordinasyonunda Türkiye'nin her yerinde birçok yardım çalışması gerçekleştiriyoruz. Bizde bölge olarak gerek oda/borsalarımız olsun, firmalarımız olsun birçok yardımı hızlı bir şekilde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya çalışıyoruz. İş dünyası olarak dün olduğu gibi bugün de milletimizin, devletimizin yanında olacağız.

Depremin etkilerinin yaşandığı tüm illerimizde arama kurtarma çalışmalarının en hızlı şekilde başarıya ulaşmasını temenni ediyoruz. Vefat eden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

CEYHAN TİCARET ODASI BAŞKANLIОI