CTO'DA SEÇİMLER TAMAMLANDI. ŞEREF CAN YENİDEN BAŞKAN SEÇİLDİ.

1 Ekim 2022'de başlayan Ceyhan Ticaret Odası (CTO) seçimleri, bugün (11 Ekim 2022) yapılan Meclis başkanlığı seçimiyle tamamlandı.

1 Ekim 2022 tarihinde Meslek Grubu seçimleri ile başlayan CTO seçim süreci bugün Meclis Başkanlık Divanı seçimi ile tamamlandı. Yönetim Kurulu, Genel Kurul ve Disiplin Kurulu Seçimlerinden sonra bugün gerçekleşen Meclis Başkanlık Divanı seçiminin tamamlanması ile Ceyhan Ticaret Odası 2022- 2026 Dönemi Yönetim Kurulu Başkanı tekrar Şeref CAN olurken Meclis Başkanı Halil EYGİ oldu.

ŞEREF CAN TEKRAR CTO YÖNETİM KURULU BAŞKANLIОžINA SEÇİLDİ

7 Ekim 2022 Cuma günü gerçekleşen ve 24 Meclis üyesinin oy kullandığı Yönetim Kurulu Başkanlığı seçiminde mevcut Başkan Şeref Can güven tazeleyerek tekrar Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi. Yapılan görev dağılımında Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cengiz Özal ve M. Fatih Karataş, Yönetim Kurulu Musahip (Sayman) Üye Asaf İlkkan Telli olurken Ayhan Opak, Ali Koşmaz ve Ahmet Gümüş Yönetim Kurulu üyeleri olarak seçildi. Ayrıca Birlik Genel Kurul Üyesi olarak da Okan Gümüş seçildi.

CTO'da bugün (11 Ekim) gerçekleşen Meclis Başkanlık Divanı seçimi ile Halil Eygi Meclis Başkanı, Nadir Şahin ve Sertaç Öztürk Meclis Başkan Vekili, Ali Uzel ise Meclis Katip üyeliğine seçildi.