Ceyhan Ticaret Odası, Ahilik Haftası Kapsamında yarım asırı aşkın CTO ile yürüyen Çınarlarını Plaket takdim ederek onurlandırdı.

Ceyhan Ticaret Odası, Ahilik Haftası Kapsamında yarım asırı aşkın CTO ile yürüyen Çınarlarını Plaket takdim ederek onurlandırdı.

Ceyhan Ticaret Odası Ahilik Haftası kapsamında 50 yılı aşkın süredir kayıtlı üyelerini iş yerlerinde ziyaret ederek kendilerine plaket takdim etti.

Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Kasım Önük'e Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Servet Çibuk, Meclis Başkan Yardımcısı A. Rasim Yıldırım, Meclis Üyesi Veli Köksal ve Cumali Kalkan eşlik etti. Elektrikçiler Odası Başkanı Uğur Özdemir, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Zekeriya Kem, Tuhafiyeciler Odası Başkanı Mustafa Yıldırım, Kasaplar Odası Başkanı Salih Akay, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Tontu, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Bekir Yalçın da plaket takdiminde Ceyhan Ticaret Odası Heyetini yalnız bırakmadı.

CTO'nun yarım asırlık çınarları İsmail Atar, Net KOLL. ŞTİ adına Murat Yavaş, ŞEN KOLL. ŞTİ. adına Ahmet Fazlı Şen, Yusuf- Fatih Mehmet Özdirek KOLL. ŞTİ. adına Yusuf Özdirek, Ahmet- Coşkun Sağlamer KOLL. ŞTİ., Uralberk Tarım Pet. İnş. Otomotiv A.Ş.adına Muharrem ve Ramazan Berçik, Mahmet - Ezgi Günsel KOLL. ŞTİ adına Mahmut Günsel, Enis Önder ve Ort. (Önder KOLL. ŞTİ) adına Enis Önder plaketlerini Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Kasım Önük'ün elinden aldı.

Başkan Can plaket takdimi sırasında CTO'da yarım asırı geride bırakarak Ceyhan ekonomisine ve Ceyhan'a katkılarının yadsınmayacak kadar büyük olduğunu dile getirerek teşekkürlerini sundu.