MİLLETVEKİLİ TAMER DAОLI'DAN BAŞKAN CAN VE CEYHANLILARA "CEYHAN GÜMRÜK MÜDÜRLÜОÜ" MÜJDESİ

MİLLETVEKİLİ TAMER DAОLI'DAN BAŞKAN CAN VE CEYHANLILARA ldquo;CEYHAN GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞžÜ rdquo; MÜJDESİ

AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanı Sami Özsoy'la birlikte CANSA Tarım Makineleri Sanayi Fabrikasını ziyaret ederek Ceyhan Ticaret Odası (CTO) ve CANSA Tarım Makineleri Sanayi Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can'dan çalışmaları hakkında bilgi aldı.

TAMER DAОLI'DAN BAŞKAN CAN VE CEYHANLILARA ldquo;CEYHAN GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞžÜ rdquo; MÜJDESİ

Başkan Şeref Can'ın Milletvekili Tamer Dağlı ile sohbeti sırasında uzun süredir kurulması üzerine çalışmalar yürüttüğü Ceyhan Gümrük Müdürlüğü gündeme geldi.

Başkan Can 4 yıldan beri bu süreçle ilgili yaptığı çalışmaları, yürüttüğü faaliyetleri, gerekli yerlerden aldığı destek sözünü, Bakan ve Bakan yardımcıları ile yaptığı görüşmeleri Milletvekili Dağlı'ya anlattı. Bunun üzerine Vekil Dağlı, Ticaret Bakan Yardımcısıyla telefon görüşmesi yaparak, Ceyhanlılara ve Şeref Can'a Ceyhan Gümrük Müdürlüğü'nün en kısa sürede açılacağının müjdesini verdi.

DAОLI'DAN ŞEREF CAN'A TEŞEKKÜR

Milletvekili Dağlı, ardından Fabrikayı gezdi, çalışanlarla tek tek sohbet etti. Çalışanların uzun yıllardan beri CANSA' da çalıştıklarını öğrenince, bunun çok önemli olduğunu söyleyerek, Şeref Can'ı tebrik etti.

Bu sırada üretim bandında gördüğü, Pamuk Toplama makinesi hakkında bilgi alan Milletvekili Dağlı, Dünyada daha önce sadece Amerika-İsrail ortaklığında ve Çin'de üretilen kendi yürür pamuk toplama makinesini %100 yerli olarak üreten Cansa Tarım'ı tebrik etti. Şeref Can'a Ceyhan ve Ülke ekonomisine yaptığı katkıdan dolayı teşekkür etti.

Adana Milletvekili Dağlı'nın Cansa Ziyaretine, AK Parti Ceyhan İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Ceyhan Meclis Üyeleri, AK Parti Adana İl Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer Dinç ve Ceyhan Kent Konseyi Başkanı Muhammed İslam Bünül katıldılar.

Dağlı, CANSA çalışanlarıyla bir hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra Ceyhan'da katılacağı başka programlar için Fabrikadan ayrıldı.