CTO Yönetim Kurulu'ndan AOSB'YE Hayırlı Olsun Ziyareti

Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Kasım Önük ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Servet Çibuk Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi (AOSB) Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

Adana OSB Başkanı Bekir Sütcü ile yönetim kurulunun, genel kurul sonrası yeniden göreve seçilmelerinden dolayı hayırlı olsun temennisinde bulunan CTO Başkanı Şeref Can, "Nisan ayı içerisinde gerçekleştirilen seçimli olağan genel kurul sonrası Bekir Başkanımız ve ekibi görevi yeniden üstlendiler. Kendisine ve ekibine başarılar dileriz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz iş birliğimiz ve sürdürdüğümüz iletişimimiz bundan sonrada sürecektir. Ülkemizin ekonomisine büyük katkı sunan bölgemizin gelişimini desteklemeye devam edeceğiz" dedi.

Gerçekleşen ziyarette CTO Başkanı Şeref Can ve AOSB Başkanı Bekir Sütcü Ceyhan OSB hakkında istişarelerde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Adana Hacı Sabancı OSB Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Şütcü, Ceyhan Ticaret Odası heyetine Adana Hacı Sabancı OSB'de hayata geçirdikleri projeler ve yeni dönem de gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi verdi.

AOSB Bölge Müdürü Ersin Akpınar, CTO Heyetine AOSB'de sanayicilere sundukları hizmetleri özetledikten sonra Bölge Müdürlüğü binasında yer alan ve bölgenin elektrik dağıtım şebekesinin 7/24 izlenebildiği SCADA Sistemi ve MOBESE Merkezi ile diğer birimlerle ilgili yerinde bilgi paylaşımında bulundu.