TOBB 70. Yıl Etkinliğine CTO'da Katılım Sağladı.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin 70. Kuruluş yıldönümünde, 81 ilden gelen iş dünyasının temsilcilerini başkentte buluşturdu. TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu'nun ev sahipliğinde Ticaret Bakanı Mehmet Muş'un da katılımıyla hizmet şeref belgesi takdim töreni düzenlendi.

Düzenlenen 70. Yıl Etkinliğine CTO'yu temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkanı Kasım Önük, Genel Kurul Delegesi Veli Köksal ve Genel Sekreter Zafer Öz katılım sağladı.

Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Başkanları, Delegeler ve Genel Sekreterlerin katılımıyla gerçekleştirilen etkinlik çerçevesinde 10, 20, 30 yılık Delege ve Başkanlara Hizmet Şeref Belgesi Plaket Takdim Töreni ve 10 yıldır camiaya büyük bir gayretle hizmet veren Genel Sekreterlere yönelik ise ödül töreni gerçekleştirildi.

Törende, Ceyhan Ticaret Odası Genel Sekreteri Zafer Öz'e görevinde 17. Yılı tamamlaması sebebiyle Ticaret Bakanı Dr. Mehmet Muş ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu tarafından plaket verildi.

Hizmet Şeref belgesi ve plaketi alan Ceyhan Ticaret Odası Genel Sekreteri Öz, ldquo;Görevim esnasında her daim desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanım Şeref Can, Meclis Başkanım Kasım Önük, Yönetim ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ederim" dedi.