CTO Heyetinden TOBB Başkanı Sayın Hisarcıklıoğlu'na Ziyaret

Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ve Meclis Başkanı Halil Eygi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Cengiz Özal ve M. Fatih Karataş, Sayman Üye Asaf İlkkan Telli, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Gümüş, Ali Koşmaz, Ayhan Apak, Meclis Başkan Yardımcısı Sertaç Öztürk, Meclis Katip Üye Ali Uzel, Meclis Üyeleri Mahmut Şahin, Nilgün Yıldırım, Ramazan Üstündağ, Ercan Tosun, A.Rasim Yıldırım ve Genel Kurul Delegesi Okan Gümüş, Genel Sekreter Zafer Öz ve Akreditasyon Sorumlusu Sinem Tutku Aktuğ'dan oluşan heyet ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nu makamında ziyaret etti.​​

Gerçekleşen ziyarette Başkan Can, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'na Ceyhan'a Gümrük Müdürlüğü ve Deniz Ticaret Odası'nın gerekliliğini tekrar ifade etti. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu Başkan Can'a konunun takipçisi olacağını, Ceyhan'ın geleceğine yatırım olarak nitelendirilebilecek bu lobicilik faaliyetlerini yürüten öncü oda olmalarından ötürü gurur duyduklarını ifade etti.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu, yeni dönem çalışmaları için Başkan Can ve beraberindeki heyete başarılar dileyerek, hayırlı olsun dileklerini iletti.

Şeref Can, ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: "Güzel bir seçim süreci geçti. Geçtiğimiz yıllarda ticaret odalarında seçimin olduğunu üyeler bile bilmezken son 3 dönemdir herkes seçimlere girmek için can atıyor. Bu da Rifat Başkanın katkıları ve odayı bir üst sınıfa atlatmasından dolayı diye düşünüyorum. Rifat Başkanıma buradan teşekkür ediyorum. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile il ve ilçelerdeki oda borsaların görünümünü iş yaparlılığını biraz daha üst seviyelere taşımasından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum. Bugün bütün bölge problemlerinin çözüm odağı olduk. Bunun da Başkanımızın ve bizlerin katkısıyla olduğunu düşünüyorum. Mayıs ayındaki Genel Kurulumuzda Rifat Başkanımızın devam etmesinden yanayız. Biz Ceyhan Ticaret Odası olarak canı gönülden destekliyoruz. Başarıların ve istikrarı devamı açısından Rifat Başkanın devam etmesini istiyoruz".