CTO Heyetinden Başsavcı Günüç ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Bilgin'e Veda Ziyareti

Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK) Birinci Dairesi'nin yaz kararnamesiyle İstanbul'a tayini çıkan Ceyhan Cumhuriyet Başsavcısı Kadir Günüç'e ve İzmir'e tayini Çıkan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Alper Bilgin'e Ceyhan Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can öncülüğündeki CTO Heyeti veda ziyaretinde bulundu.

CTO Başkanı Şeref Can ve Yönetim Kurulu üyeleri Ali Koşmaz, Dinçer Dinç ziyaret edilen Başsavcı Günüç ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Alper Bilgin, veda konuşmalarında Ceyhan'dan güzel duygularla ayrıldıklarını ifade ettiler. Ceyhan'da büyük bir keyifle görev yaptıklarını kaydeden Başsavcı Günüç ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Bilgin , "Ceyhan'da güzel dostluklar, arkadaşlıklar kurduk. Ceyhan, tarımı, sanayii, kültürü ve nüfus çeşitliliği açısından çok farklı bir ilçe. Ceyhan'ın bizde ayrı bir yeri olacak" diye konuştu.


CTO Başkanı Şeref Can da, Başsavcı Kadir Günüç'e ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İbrahim Alper Bilgin'e, ilçeye yaptıkları hizmetlerden ötürü teşekkür etti. Ceyhan'ın birçok alanda başarılarıyla öne çıkmasında, kamu ve sivil toplum kuruluşları arasındaki uyumun büyük önemi olduğunu vurgulayan Can, "Ceyhan'ın gelişmesine, değişmesine, huzur ve güven ortamının sağlanmasına katkıda bulunan herkese minnettarız. Sayın savcımız ve Ağır Ceza Mahkemesi Başkanımız da ilçemize çok başarılı hizmetler sunmuşlardır. Bunun için kendilerine teşekkür ediyor, Ceyhan halkı ve CTO adına yeni görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.