TOBB Webinarlarında Bu Hafta, KOBİ'ler İçin Eğitimler ve Duyurular /29.03.2021 Haftası

Sayın Üyemiz,

TOBB tarafından 29.03.2021 Haftasında verilecek eğitim ve etkinlikler aşağıda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Ceyhan Ticaret Odası

Bilgilendirme: TOBB Türkiye 100 Programı için başvurular alınmaya başladı. Detaylı bilgiye bültenin Duyurular bölümünden ulaşabilirsiniz. Başvuru kriterlerine uygun tüm işletmelerin programa katılımlarını bekliyoruz. Başvuru kriterlerine https://tr100basvuru.tobb.org.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

TOBB Webinarlarında Bu Hafta:

Hava ve Deniz Limanları, Otogarlar ve Tren Garları için Sıfır Atık Uygulaması Bilgilendirme Semineri (Webinar - İnternet Üzerinden)
30 Mart 2021 Salı - Saat: 14:00

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği işbirliğinde gerçekleştirilecek seminerde hava ve deniz limanları, otogarlar ve tren garları için sıfır atık uygulaması anlatılacak olup, seminer sonunda katılımcıların konu hakkındaki soruları cevaplandırılacaktır.
Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz

KOBİ'lere Yönelik Eğitimler:

Yapay Zekaya Giriş Eğitimi (Online - Uzaktan Eğitim)
Eğitim Tarihi: 29 Mart 2021 Pazartesi - Saat 19:00 - 21:00 / Eğitim Süresi: 2 Saat
TOBB, TOBB ETÜ ve Global AI Hub işbirliğinde Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi kapsamında gerçekleştirilen Yapay Zekaya Giriş Eğitimi'nde yapay zekanın tanımı ve önemi, en güncel yapay zeka teknolojileri ve yapay zekanın toplumumuz üzerindeki etkisi konuları anlatılacaktır.
Detaylar ve program için http://webinar.tobb.org.tr adresini ziyaret edebilirsiniz

KOBİ'ler İçin Duyurular:

TOBB Türkiye 100 başvuruları başladı / Başvuru için: https://tr100basvuru.tobb.org.tr

İşletmeleri doğru iş ortaklarına, yeni müşterilere yönlendirmek ve yatırımcılara erişimlerini kolaylaştırmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz Türkiye'nin en hızlı büyüyen şirketinin belirlendiği 2011 yılından bu yana gerçekleştirilen TOBB Türkiye 100 Programının başvuruları açıldı. Siz de https://tr100basvuru.tobb.org.tr adresinden hemen başvurunuzu yapabilir ve programa katılım sağlayabilirsiniz. Detaylı bilgiye http://turkiye100.tobb.org.tr adresinden ve ekte yer alan bilgi notun ulaşabilirsiniz.

TOBB Haftalık Ekonomi Bülteni (22-26 Mart 2021 )

22-26 Mart 2021 tarihleri arasında Türkiye ve dünya ekonomisinde yaşanan güncel gelişmelerin yer aldığı TOBB Haftalık Ekonomi Bültenine https://www.tobb.org.tr/ekonomibulteni linkinden de ulaşabilirsiniz.

EK Dosyalar