12. ADANA ULUSLARARASI TARIM ve SERA-BAHÇE FUARI KAPILARINI AÇTI

12. Adana Uluslararası Tarım ve Sera-Bahçe Fuarı'nın açılışı yapıldı. Açılışına Ceyhan ticaret Odası Başkanı Şeref Can'ın da katıldığı fuarın kapıları 07-11 Kasım tarihleri arasında ziyaretçilerine açık olacak.


TÜYAP Fuar Alanı'nda düzenlenen açılışa CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Adana Valisi Mahmut Demirtaş, Çevre ve Şehircilik Eski Bakanı Fatma Güldemet Sarı, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, oda başkanları, kamu ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri, sektör temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Çukurova Fuarcılık A.Ş. Olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Adana Valisi Mahmut Demirtaş Başkanlığında 7 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 11:30'da Adana uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleştirilmiştir.

CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref CAN Çukurova Fuarcılık A.Ş. Yönetim Kurulu Toplantısına iştirak etmiş, Yönetim Kurulu Toplantısı bitiminde de Çukurova Fuarcılık ve TÜYAP Fuarcılık ortaklığıyla düzenlenen Uluslararası Adana Tarım 2018 ile Adana Sera Bahçe 2018 eş zamanlı Fuar organizasyonları açılış törenlerine katılmıştır.