CTO Başkanı Şeref Can'dan 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Ceyhan Ticaret Odası (CTO) Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Zafer Bayramı'nın yıl dönümünü gururla kutladıklarını belirterek, "Bu büyük zaferlerden ilham alarak Türkiye'mizin kalkınma hamlesini hızlandırmaya ve ay yıldızlı bayrağımızı göklerde dalgalandırmaya devam edeceğiz" dedi.
Başkan Can, yayımladığı mesajında, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıl dönümünü kutladı.
Milletimizin vatan sevgisi, inancı ve hür yaşama kararlılığının göstergesi olan Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile kazanılan zaferin, dünya tarihine altın harflerle yazılan bir kahramanlık destanı olduğunu vurgulayan Başkan Can, bu büyük zaferin Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunda önemli adımlardan birisi olduğunu belirtti.
CTO Başkanı Can, birlik beraberlik ruhunu canlı tutmak ve gelecek nesillere aktarmanın en önemli görevlerinden birisi olduğunun altını çizerek, mesajında şunları kaydetti: "Uğrunda milyonlarca şehit vererek elde ettiğimiz vatanımız, bize atalarımızın en büyük emanetidir. Bizler; bağımsızlığımız uğruna kazandığımız bu büyük zaferlerden ilham alarak, Bölgemizin ve Türkiye'mizin kalkınma hamlesini hızlandırmaya ve ay yıldızlı bayrağımızı göklerde dalgalandırmaya devam edeceğiz. Tarihi şanlı zaferlerle dolu olan milletimizin ve kahraman ordumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıl dönümünü coşkuyla kutlar, bizlere bu gururu yaşatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve aziz şehitlerimiz ile kahraman gazilerimize şükranlarımızı sunar; bu vesile ile Kurban Bayramınızın da Başta Ülkemize ve Tüm İslam alemine barış, dostluk ve huzur getirmesini temenni ederim."