Online Kadın İhracatçı Programı hk.

Sayın Üyemiz,

UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) tarafından, Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV) ve Türkiye Kadın Girişimciler Derneği (KAGİDER) ortaklığında, Ticaret Bakanı Sayın Ruhsar Pekcan'ın destekleriyle Kadın İhracatçı Programı dizisi oluşturulmuştur.

Ülkemizde, kadınlarımız arasında ihracat konusunda farkındalık yaratmayı, ihracat fikrini yaymayı ve girişimci kadınlarımızın işlerini dünyaya açmasını teşvik etmeyi amaçlayan Online Kadın İhracatçı Programı, 10 Eylül 2020 Perşembe günü saat 13.00'te düzenlenecektir.

Kadın girişimcilerin küresel pazarlara ulaşımını sağlamak ve bölgelerinde sürdürülebilir kalkınma hedeflerine katkı sağlayabilmesi için düzenlenen programa katılım ücretsiz olup, bu programda kadın ihracatçılara sağlanacak destek ve kolaylıklar anlatılacak, e-ihracat eğitimi verilecektir.

Daha önce ihracat yapmış ya da ihracata yeni başlayacak tüm girişimci kadınlar bu programa dahil olabilecektir.

Katılmak için ZOOM programının indirilmesi ve aşağıda yer alan kayıt bağlantısından programa kayıt yapılması gerekmekte olup; etkinlik broşürü ve etkinlik programı aşağıdaki bağlantılarda yer almaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

Kayıt için: https://ups.zoom.us/webinar/register/WN_eQXmVE6rSeyCaL77VX9fEA

Detaylı Bilgi İçin:

Kazım Utangan

Tel: 0530 881 66 13

E- posta: kip@ups.com

EK Dosyalar