Mozambik Uluslar arası Ticaret Fuarı

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nden alınan bir yazıda, Mozambik'in en önemli karma nitelikli uluslararası fuarı olan Mozambik Uluslararası Ticaret Fuarı'nın, 26 Ağustos - 1 Eylül 2019 tarihleri arasında düzenleneceği bildirilmektedir. Fuara ilişkin olarak Mozambik Sanayi ve Ticaret Bakan Yrd. Juliao Joao Pio'nun davet mektubu ekte iletilmiştir.

Yazıda devamla, 2018 yılında düzenlenen Fuara, Mozambik'te faaliyet gösteren bir firmamızın stant açarak iştirak ettiği ve bir diğer firmamızın da yine aynı fuarda "En Büyük Yabancı ve Ulusal Yatırımcı" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldüğü ifade edilmiştir.

Bu yıl düzenlenecek Fuara da, toplu katılım sağlanabilmesini teminen Mozambik Ticaret Müşavirliğimizin temaslarda bulunduğu ve Meridyen Fuarcılık firmasının da Fuara ilişkin organizasyon çalışmalarına devam ettiği belirtilmiştir.

Fuarla ilgili detaylı bilgi için Jaime Nicol's ( 258 843 045 430; jaime.nicols@gmail.com) veya Gilberto Mabunda ( 258 843 859 001; gilnayt@gmail.com) ile irtibata geçilebilinir.


Saygılarımızla,
Ceyhan Ticaret Odası

EK Dosyalar